Stronghold Kingdoms

1

Stronghold Kingdoms jest strategią czasu rzeczywistego , która ze znanej serii Stronghold. Tak jak to miało miejsce w tamtych tytułach, gra osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki niezbędna jest instalacja jej na naszym dysku. Najważniejszym celem gry jest troska o rozbudowę i perfekcyjną ochronę naszych zamków przed nieprzyjaciółmi.

Buduj wioski i rozgrywaj wielkie walki z pozostałymi władcami zamków. Razem ze swoimi żołnierzami stajesz w obronie własnych terenów i nieustannie poszerzasz strefę swych wpływów.Dbaj o sprawy gospodarcze fortecy i twoich wiosek oraz twórz silną armię, która będzie bronić twoich włości. Nie możesz zapominać o dostarczaniu potrzebnych surowców dzięki którym twój fort będzie się prawidłowo rozwijał. Wytwarzaj lub zdobywaj w walce surowce, narzędzia i pokarm, za pomocą których osiągniesz dominację nad wrogami.W Stronghold Kingdoms kreujesz postać własnego wodza, który rozwija się podczas gry. I tak przeobrażasz się z prostego, nieznanego chłopa w pana, który cieszy się dużą sławą i uznaniem. Gdy szczęście będzie ci służyć, to możesz wraz ze własnym ogromnym wojskiem otrzymać posadę hrabiego a nawet króla.
Gra w Stronghold Kingdoms prowadzona jest przy pomocy obszernego na 20 MB klienta, który gwarantuje nam łączność z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pełnej edycji gry.
Launcher umożliwia nam błyskawiczną i darmową aktualizację gry, dzięki czemu bez przerwy partycypujemy w życiu gry i jej społeczności, bez wymuszenia nadmiernego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili, przystąp do pobrania klienta i już w tej chwili zacznij konstruować swoje średniowieczne miasto, które w niedługo stanie się imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.