SEAFIGHT

SeaFight

Wejdź w skórę bezwzględnego wilka morskiego i za sprawą produkcji studia BigPoint przenieś się do kolorowego świata SeaFight, gdzie czeka cię niezliczona ilość epickich przygód! Pewnie chwyć za stery powierzonej ci jednostki i wypływaj na ich spotkanie!

Rozgrywkę w SeaFight możemy rozpocząć całkowicie za darmo, czego dokonamy poprzez bezproblemową rejestrację, która niezwłocznie przeniesie nas w rejon naszych docelowych działań. Naszym pierwszym, bardzo znaczącym zadaniem w grze jest konieczność stworzenia wizerunku kapitana, którego poprowadzimy przez szereg morderczych wyzwań. Trójwymiarowy świat gry pozwala nam na szeroką modyfikację wizerunku stworzonej przez nas postaci.

Ponadto uzyskamy dostęp do bardzo szerokiego arsenału gadżetów i innych udoskonaleń, mocno wpływających na formę końcową naszego wizerunku. W SeaFight naszymi głównymi przeciwnikami staną się morskie potwory, które bezwiednie penetrują bezkresne otchłanie głębin morskich i czasami wchodzą na kurs kolizyjną z naszą jednostką. Swoje pierwsze kroki w grze postawimy przy asystencji samouczka, który zapozna nas z możliwościami interfejsu i wprowadzi nas w dalszą, samodzielną rozgrywkę.

W celu odnoszenia samych zwycięstw musimy zadbać o stan i przygotowanie naszej załogi, a co najważniejsze potencjał bojowy dowodzonego przez nas okrętu. Tak więc w chwilach wytchnienia od walki musimy pamiętać o tym, aby zawijać do portów i zadbać o stan naszego okrętu, uzupełnić zapasy i rozwijać załogę. Ponadto musimy być przygotowani na mordercze starcia z innymi kapitanami, którzy bardzo często będą obierali kurs podobny do naszego, co stanie się przyczyną nieuniknionej zwady.

Wypłyń w rejs życia, gdzie przeżyjesz emocjonujące chwile i niezapomniane przygody u boku nieustraszonej załogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.