EREPUBLIK

eRepublik

eRepublik to rewolucyjna produkcja, która swoim zasięgiem ogarnia cały i zrzesza miliony graczy, z których każdy w indywidualny dla siebie sposób walczy o dobro realnej ojczyzny.

Rozgrywka w eRepublik jest całkowicie darmowa, choć opatrzona w szereg opcji premium, które pozwalają nam w znacznym stopniu przyśpieszyć i ułatwić rozgrywkę. Rozpoczynając grę w eRepublik zanurzamy się w ogromnych rozmiarów symulacji sytuacji geopolitycznej świata, gdzie społeczeństwo graczy kreuje nowy kształt granic. W rozgrywce uczestniczą wszystkie te , z których zarejestrowali się użytkownicy. Każe społeczeństwo to odmienna sytuacja gospodarcza, militarna i polityczna.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Mimo wszystko raz dokonany wybór odnośnie naszego miejsca zamieszkania nic nie oznacza, gdyż możemy dowolnie przenosić swój dobytek w każdy zakątek świata, gdy tylko dysponujemy środkami koniecznymi do sfinansowania takich przenosin. Centrum funkcjonowania gry jest mapa taktyczna prowincji, których zdolności produkcyjne są dobrem pożądanym przez każdy kraj.

eRepublik to gra, w której każdy znajdzie ambitne zajęcie dla siebie. Osoby dobrze odnajdujące się w działalności publicznej mogą związać swoją wirtualną przyszłość z polityką i spróbować swoich sił startując w wyborach parlamentarnych lub prezydenckich. Wielu obywateli bez względu na swoje główne zajęcie aktywnie angażuje się w działalność zbrojną reprezentowanego kraju.

Zarówno aktywnie uczestnicząc w długoterminowych bitwach lub sponsorując istniejące bojówki. W tej pozycji zupełnie nic nas nie ogranicza, możemy poprowadzić swoje życie wedle własnego uznania. Wielkie uznanie i rozgłos w świecie gry możemy zdobyć aktywnie działając w świecie mediów, na który postawiono spory nacisk. System gospodarczy natomiast daje nam szansę na spróbowanie własnych sił w biznesie, gdzie będziemy w stanie zarobić kolosalne sumy.

Wszyscy nowi gracze mogą liczyć na ogromne wsparcie swoich współobywateli, którzy inwestują w startujących ze swoim wirtualnym życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.