DEAD OR NOT ALIVE

Dead or Not Alive

Lubisz klimat Dzikiego Zachodu? Szukałeś gry, która realistycznie przedstawi ten świat i sprawi, że zagłębisz się w niego z prawdziwą przyjemnością? Jeśli tak, to Twoje poszukiwania właśnie dobiegły końca. Zapraszamy Cię do gry Dead or Not Alive, zupełnie nowej, innowacyjnej gry przeglądarkowej, która zapewni Ci setki, a nawet tysiące godzin rozgrywki i rywalizacji!

Znajdziesz tam wieloosobowe, jakich nie było jeszcze w żadnej tego typu grze – zaproś znajomych lub dołącz do drużyny innych graczy by wziąć udział w niesamowitych zmaganiach, w których każdy z graczy ma indywidualną rolę do odegrania! Trenuj ciężko, by zdobyć złoto i chwałę! W każdym z czterech miast gry znajduje się biuro burmistrza oraz melina, gdzie podejmując się zadań jednoosobowych pokierujesz swoją moralnością oraz reputacją. Czy zostaniesz obrońcą sprawiedliwości? A może groźnym przestępcą? To wyłącznie Twoja decyzja! Tak samo jak wybór, w jaki sposób wypełniać – w Dead or Not Alive sam jesteś reżyserem! Czekają na Ciebie setki tysięcy różnych przedmiotów, które możesz zdobyć zarówno w zadaniach, jak i na polowaniach (na bizony, niedźwiedzie, wilki, bawoły, hieny i wiele więcej) oraz na tętniącym życiem rynku i domu aukcyjnym. Weź udział w mistrzostwach poszczególnych miast, a także w globalnym turnieju na najszybszego rewolwerowca na Dzikim Zachodzie!

Nie było jeszcze gry, która oferowałaby tak wiele różnych możliwości rywalizacji. Tutaj każdy znajdzie pole do popisu dla siebie! Stworzyli ją zapaleni gracze, którzy sami spędzili tysiące godzin grając i wiedzą, co to znaczy dobra gra! Przekonaj się, załóż bezpłatne konto już dziś i pokaż, kto rządzi na Dzikim Zachodzie!

Zagraj w DEAD OR NOT ALIVE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.