Aion

1

Teraz za przyczyną Aion masz możliwość zostać naocznym świadkiem odwiecznej potyczki pomiędzy dobrem i złem.
Gra przenosi nas do legendarnej krainy, w której niegdyś zaprzyjaźnione pomiędzy sobą nacje popadły w bezlitosny konflikt włączając machinę , której nikt nie zatrzyma.
Możemy mieć pewność, że jakość dopracowania gry mile nas zaskoczy, gdyż jest ona następną produkcją przesławnego w środowisku MMO studia NC Soft odpowiedzialnego za takie gry jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając przygodę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron waśni, temu wyborowi pozostaniesz wierny już na całą grę. W kolejnym etapie zdecydujemy, którą klasę bohatera wybieramy. Gra oferuje nam trzy profesje: Maga, Wojownika i Duchownego – każda z nich to różne cechy i umiejętności, których będziemy mogli nauczyć się w ciągu rozgrywki. Pokaźny Aion i jego otwartość na eksplorację umożliwi ci zwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać ogromne dystanse przy wsparciu twoich skrzydeł. Tak więc potężny gry stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym całą masą wyimaginowanych kreatur i zabójczych bossów, broniących swoich lokacji.
W tym świecie nikomu nie będzie brakowało również pojedynków z innymi graczami, przedstawicielami wrogiego ludu.
Wkrocz do świata Aion, zrzeszając się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym przeciwnikiem staną się dużo łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.