War Thunder

War Thunder to stworzon w myśli gry MMO symulacja lotnicza studia Gaijin Entertainment, w której wcielamy się w rolę pilota maszyny z czasów II Wojny Światowej.
Będziesz mógł wybierać z bogatego arsenału udostępnionych samolotów, które to w trakcie II Wojny Światowej wytrwale służyły pilotom sił każdej ze stron starcia.
W grze będziemy pozyskiwali bardzo cenne punkty doświadczenia, które to umożliwią nam opracowywanie najnowszych technologii posiadanego przez nas samolotu lub nabycie całkowicie nowej, skuteczniejszej maszyny.
Dla pełni sukcesu – będziesz zobowiązany zadbać o wzrost umiejętności twojej załogi, która to doszkala się na bazie rozegranych potyczek jak i zdobytych po nich punktów doświadczenia.
Grając w War Thunder staniesz przed pytaniem, którą gałąź lotnictwa zechcesz wesprzeć swoją grą – staniesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy może poprowadzisz taktyczne bombardowanie celów znajdujących się na ziemi?
War Thunder to gra, gdzie przede wszystkim musisz postawić na współpracę z dziesiątkami innych grających obecnych w bitwie. Dodatkowo twórcy gry nieustannie aktualizują stronę gry, dostarczając grającym faktycznych informacji historycznych, które dodają grze dodatkowego klimatu.

Nie odwlekaj czasu na zbędne zastanowienie, usiądź za sterami wybranej przez ciebie maszyny i walcz mężnie o sukces w tej kampani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.