TRAVIAN

Travian

Travian to ambitna produkcja przeglądarkowa rodem u naszych zachodnich sąsiadów, w której zyskujemy niepowtarzalną szansę na pokierowanie losami starożytnej osady, ulokowanej w pełnym przygód świecie gry.

Obecnie Travian to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych, która cieszy się nieustannym poszerzaniem grona w nią grających. Gra dostępna jest w kilku wersjach językowych, również z odpowiednio zmodyfikowanym silnikiem, co wpływa na dynamikę rozgrywki i reguluje poszczególne jej aspekty. Docelowo, rozpoczynając rozgrywkę całkowicie za darmo wcielamy się w skórę zarządcy małej osady, która beztrosko egzystuje, nie angażując się w dalszy rozwój.

Naszym głównym celem będzie obrócenie tej sytuacji o 180 stopni, poprzez dokonanie szeregu inwestycji w rozwój węzła gospodarczego i badanie kolejnych technologii. Wybierzemy także jedną z trzech grywalnych nacji. Twórcy oddali do naszej dyspozycji górujący w myśli technologicznej i postępowy Rzym, elitarnie przygotowaną do prowadzenia wyczerpujących kampanii obronnych Galię i niezwyciężonych oraz bezwzględnych agresorów, którzy w Travianie walczą pod flagą Germanii.

W grze funkcjonują także dwie nacje niegrywalne, które służą do urozmaicenia wątku fabularnego. Nasze pierwsze działania winniśmy podjąć przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry i wprowadzi w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Dzięki pozyskanym dzięki niemu wskazówką, otrzymujemy szansę na dynamiczny start. Ważne jest to, abyśmy w niedługim czasie wykreowali oparty na twardym fundamencie budynków produkcyjnych węzeł gospodarczy, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom wszystkie niezbędne .

Rozgrywka na serwerze trwa tak długo, aż któryś z graczy zrealizuje wpleciony do gry wątek fabularny, a mianowicie pokona potężną nację Natarów i rozbuduje Cud Świata do setnego poziomu. Oczywiście możemy także zaangażować się w dyplomację, której przejawem jest funkcjonujący w grze system sojuszy.

One Response to TRAVIAN

  1. twoj pisze:

    Starożytna osada to miejsce w jakim najlepiej się gra. Tutaj wszystko jest inne, dopracowane w detalach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.