THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Jeśli kiedykolwiek Settlersi umykali ci w natłoku innych gier, to teraz zyskujesz niesamowitą okazję, aby naprawić swój błąd i uzupełnić rażącą lukę w swojej karierze gracza!

Poprzez kreatywność studia BlueByte cała społeczność graczy zyskuje możliwość prowadzenia wspaniałej rozgrywki w przesławną serię Settlers poprzez przeglądarkę. uświetniają swoją obecnością rynek gier już od 1997 roku, by teraz całkowicie go zrewolucjonizować. Przystąp więc do bezproblemowej rejestracji, po której niezwłocznie trafisz w rejon naszych docelowych działań. Naszym oczom ukarze się malownicza wyspa, ulokowana w silnie rozbudowanym świecie gry, który został zaprojektowany w oszałamiającej grafice.

Przez pierwsze działania w grze przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu zapoznamy się z interfejsem i zyskamy bezcenne wskazówki odnośnie form prowadzenia rozgrywki. , którą otrzymamy pod własne rozkazy początkowo będzie nieznacznie zagospodarowana, lecz już po niedługim czasie zaczniemy zauważać oraz doceniać pracowitość naszych osadników, którzy w pocie czoła zabiegają o wzrost swoich ziem. Kiedy etap samouczka zakończy się, system gry automatycznie przeniesie nas do właściwej rozgrywki.

Wartym uwagi jest fakt, że The Settlers Online to najbardziej rozbudowana gra ekonomiczna jaka została wydana na platformę przeglądarkową. Bardzo często w celu pozyskania określonych surowców, będziemy zobowiązani do stworzenia kilkuetapowej ścieżki produkcyjnej. Tak więc nasze pierwsze działania musza być nacechowane dążeniem do wykreowania harmonijnego węzła gospodarczego.

Kiedy już osiągniemy pewną stabilność względem gospodarki, warto zatroszczyć się idąc za dalszymi wskazówkami samouczka o kształt i formę naszej armii. Dobrze wyszkolona będzie gwarantem naszej suwerenności i pozwoli nam ugruntować pozycję na wyspie, której dalsze rejony są okupowane przez rozbójników.

Tak więc swój chrzest bojowy odbędziemy podczas morderczych starć z rebeliantami, którzy pragną naszego nieszczęścia. Cała rozgrywka opiera się na systemie poziomów. To właśnie one są odzwierciedleniem naszego postępu i wyznaczają budowle, które w danej chwili jesteśmy w stanie postawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.