TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, że możesz odegrać znaczącą rolę w jednym z najbardziej istotnych konfliktów w historii ludzkości?

Za sprawą Terra Militaris zyskujemy niepowtarzalną szansę, by przenieść się do burzliwego okresu w dziejach świata, gdzie jedynym wyznacznikiem sprawiedliwości jest miecz i przemoc. Tylko darmowa rejestracja dzieli nas od możliwości uczestniczenia w epickich bitwach, podczas których będziemy mężnie dowodzili tysiącami elitarnie wyszkolonych jednostek. Świat gry został osadzony w bardzo dobrze zaprojektowanej grafice, która czyni interfejs wyjątkowo intuicyjnym i atrakcyjnym dla oka.

Naszym pierwszym zadaniem w grze będzie konieczność opowiedzenia się po stronie jednej z czterech walczących ze sobą nacji, z których każda została w rewolucyjny sposób opracowana. Twórcy oddali do naszej dyspozycji nacje takie jak Rzym, Persję, Egipt lub Chiny. Opowiadając się po stronie jednej z nich, zyskamy dostęp do unikalnych budowli i jednostek bojowych, przez co gra jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasze pierwsze działania, które podejmiemy przy asystencji samouczka powinny być nacechowane dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom regularny dostęp do surowców. Dzięki nim nie tylko podniesiemy swój materialny status, ale także zyskamy możliwość przeprowadzania potężnych inwestycji w rozwój nowych technologii, dzięki którym zawsze będzie znajdowali się o krok przed potencjalnym oponentem.

Naszym głównym celem jest doprowadzenie osady do miana ówczesnego i uczynienia z niej stolicy naszych wielkich podbojów. Sukces tkwi w regularnym doglądaniu powierzonych nam włości, abyśmy nie zaniedbali żadnego z czynników rozwojowych, kreując przede wszystkim oparty na twardym fundamencie, wspomniany wcześniej węzeł gospodarczy. Jednym ze znaczących momentów gry jest zawiązanie dobrze przygotowanej armii, która ugruntuje naszą pozycję i pozwoli nam na poszerzanie wpływów.

Dzięki możliwości zjednoczenia się z innymi graczami pod sztandarem sojuszu, zyskamy nieocenione kontakty i tak bardzo potrzebne wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.