SUPERSOLDIER

SuperSoldier

Wszyscy, którzy marzą o karierze wojskowej zyskują niepowtarzalną szansą sprawdzenia swoich możliwości, poddania próbie własnej dyscypliny i organizacji! Za sprawą SuperSoldier podejmujemy się opieki nad losem jednego z tysięcy żołnierzy.

Tylko najbardziej zdeterminowani będą w stanie podołać wymaganiom, które stawia swoim rekrutom armia. Jeśli jesteś pełen zapału i potrafisz wytrwale dążyć do realizacji wcześniej postawionych sobie celów, to z pewnością osiągniesz sukces. Dokonaj więc bezproblemowej rejestracji, po której niezwłocznie trafisz w rejon docelowych działań, gdzie twoim oczom ukarze się bardzo atrakcyjny interfejs.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Swoje pierwsze działania w grze postawimy przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z możliwościami silnika gry i wdroży nas w możliwe sposoby rozwoju naszego bohatera. Naszym elementarnym celem będzie odpowiednie zainwestowanie otrzymanych na starcie funduszy, dzięki którym podniesiemy potencjał bojowy naszego rekruta. Ponadto zyskamy szansę na zakup pierwszego uposażenia, które także przyczyni się do wzrostu naszych możliwości.

Głównym celem prowadzonej przez nas rozgrywki będzie dążenie do możliwie najlepszego wyszkolenia podporządkowanego nam żołnierza, aby uczynić go zdolnym do realizacji najbardziej morderczych misji i treningów. Pieniądze na realizację tego zadania pozyskamy z wykonywania poszczególnych misji, które realizujemy według własnego uznania zgodnie z naszymi możliwościami.

Ponadto nie zawsze musimy postępować zgodnie z kodeksem żołnierskim, gdyż twórcy umożliwi nam prowadzenie działalności przestępczej w formie napadów i grabieży. W ten sposób pozyskane środki bardzo szybko zasilą nasz budżet, ale wpłyną negatywnie na naszą reputację.

Podejmuj działania roztropnie, abyś nie pozostawił za sobą luk, które przyczynią się do twojej rychłej zagłady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.