Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została ulokowana w świecie Anime oraz . Tytuł stworzył samodzielny polski zespół. Gra jest bezpłatna i dostępna przez przeglądarkę. Gra jest również dostosowana do tego, aby używać jej w wersji mobilnej.

Świat Shadow Time łączy w sobie dużo epizodów z historii znanych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego idealna harmonia zostaje zaburzona poprzez Jeźdźców Apokalipsy chcących zdobyć władzę. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści kreatur wyrusza w podróż po całej krainie. W tym miejscu pojawia się nasz , przed którym stoi misja powstrzymania całej tej klęsce.

Na starcie rozgrywki mamy do wyboru jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa posiada specjalne właściwości ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także zawód specyficzny dla każdej z postaci.

W celu pozyskania kolejnych poziomów nie tylko trzeba walczyć z potworami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz questów związanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg misji pobocznych, które dają nam do dyspozycji wykonywanie questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z najrozmaitszych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra rządzi się równymi prawami, aby każdy gracz mógł napawać się wspólną zabawą poprzez równy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.