Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku MMORPG, która została ulokowana w świecie Anime oraz Fantasy. Tytuł stworzył samodzielny polski zespół. Gra jest bezpłatna i dostępna przez przeglądarkę. Gra jest również dostosowana do tego, aby używać jej w wersji mobilnej.

Świat Shadow Time łączy w sobie dużo epizodów z historii znanych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego idealna harmonia zostaje zaburzona poprzez Jeźdźców Apokalipsy chcących zdobyć władzę. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści kreatur wyrusza w podróż po całej krainie. W tym miejscu pojawia się nasz bohater, przed którym stoi misja powstrzymania całej tej klęsce.

Na starcie rozgrywki mamy do wyboru jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa posiada specjalne właściwości ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także zawód specyficzny dla każdej z postaci.

W celu pozyskania kolejnych poziomów nie tylko trzeba walczyć z potworami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz questów związanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg misji pobocznych, które dają nam do dyspozycji wykonywanie questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z najrozmaitszych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra rządzi się równymi prawami, aby każdy gracz mógł napawać się wspólną zabawą poprzez równy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.