ROMADORIA

Romadoria

Hordy barbarzyńców stoją u progu bram Rzymu, który nieustannie zbroi się do walki w obronie własnej suwerenności, otwierając struktury armii na kolejnych śmiałków. Czy jesteś jednym z nich?

Rozpoczynając całkowicie darmową grę w Romadoria zyskujemy niepowtarzalną szansę na przeniesienie się do burzliwego okresu wzmożonej ekspansji Cesarstwa Rzysmkiego. Od rozpoczęcia gry dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której niezwłocznie trafimy w rejon naszych docelowych działań. Naszym oczom ukarze się malownicza osada, początkowo bardzo nieznacznie zagospodarowana.

Jej bieżący potencjał musimy w odpowiedni sposób spożytkować, aby w niedługim czasie doprowadzić ją do potęgi. Swoje pierwsze kroki w grze warto postawić przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem i wskaże optymalne ścieżki rozwoju. Po osiągnięciu stabilności ekonomicznej i zapewnieniu naszym podwładnym dogodnych warunków socjalno-bytowych, musimy skierować swoje kroki w stronę wyszkolenia i zawiązania silnej armii.

Profesjonalnie przygotowana stanie się gwarantem naszej suwerenności i zaznaczy nasze miejsce w świecie gry, który niejednokrotnie wystawi nas na morderczą próbę. Bez silnej armii nie będziemy także w stanie poszerzyć swoich wpływów i jednocześnie zasilić własnego dostępu do surowców, których posiadanie jest warunkiem koniecznym do rozkwitu.

Angażując się w konflikty warto także pokazać się na płaszczyźnie dyplomacji, czego przejawem może być dołączenie do jednego z wielu sojuszy. Członkostwo w odpowiednio silnym sojuszu stanie się dla nas gwarancją suwerenności i szeroką możliwością prowadzenia wymiany handlowej.

Romadoria to pozycja dla najbardziej wytrawnych graczy, których nie złamie nawet dotkliwa seria porażek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.