PGR Online

PGR Online – PRL w XXI wieku? Tak, na szczęście tylko wirtualnie.

PGR Online to grbatka dla osób lubiących przeglądarkowe rozgrywki. Co więcej – to okazja do przypomnienia sobie zabawnego i absurdalnego klimatu PRL-u, a także do przekonania się na własnej skórze jak ciężka jest praca na roli.

Podobnie jak w wielu innych farmerskich grach przeglądarkowych, tak i tutaj gracz ma za zadanie zasiać otrzymane sadzonki, a następnie odczekawszy pewien czas – zebrać plony. Każdy zbiór plonów jest nagradzany odpowiednią ilością punktów doświadczenia. Z kolei zebranie danej ich liczby gwarantuje nam awans na wyższy poziom oraz dostęp do nowych sadzonek, a z czasem możliwość kupna budynków gospodarczych.

Jednym z ważniejszych aspektów gry jest handel. Handlowanie z innymi graczami za pomocą spółdzielni, lub sprzedawanie naszych plonów klientom indywidualnym, daje możliwość zdobycia funduszy na rozbudowę gospodarstwa.

Kolejnym istotnym aspektem jest wykonywanie zadań, za które zdobyć możemy naprawdę ciekawe nagrody. Wśrod nich są dodatkowe punkty doświadzcenia, zagraniczne nawozy, kursy uprawy roślin oraz, najważniejsze, pozwolenia na kupno nowego kawałka gruntu!

PGR Online przyciąga niepowtarzalnym pomysłem osadzenia gry w świecie do złudzenia przypominającym PRL, młodszych bedzie bawić prosta, nieskomplikowana rozgrywka, starsi na pewno z uśmiechem wspomną dawne, nie takie przecież złe czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.