Operation-X

Jeśli kiedyś marzyłeś o tym, aby stać się tajnym agentem i walczyć z niepojętą dla przeciętnego obywatela przestępczością – to masz wyjątkową okazję, aby spełnić to pragnienie.
Na początku rozgrywki dostaniemy możliwość wykreowania swojego agenta, którego od tej chwili przeprowadzimy przez cały czas trwania rozgrywki. Na etapie, gdy wykreujemy już swojego bohatera i damy mu zaistnieć, będziemy mogli zmienić jego wygląd – zgodnie z własnym uznaniem.Dalej trafimy w ręce intuicyjnego samouczka, który nie pozwoli nam zagubić się w bogactwie opcji tej gry. Interfejs gry pozytywnie nas zaskoczy, gdyż został osadzony w rewolucyjnej technologii Java, zapewniając nam dynamizm i sprawne funkcjonowanie.Dysponując początkowo skromnym budżetem, będziemy musieli nabyć dla naszego bohatera elementarne uzbrojenie. Zaraz po zbudowaniu postaci, otrzymasz rozkaz wyjazdu do Berlina – gdzie czeka na twojego agenta pierwsze zadanie.Przechodząc misje nie tylko wzbogacamy się finansowo, ale także rozwijamy naszą postać – podnosząc jej poziom zaawansowania, za które zyskujemy punkty szkoleniowego.
Teraz już nie ma na co się oglądać, nieprawość panoszy się po świecie i tylko twój superagent może ocalić rzeczywistość od zguby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.