OGC OPEN

OGC Open

Czy zawsze marzyłeś o tym, aby bez jakichkolwiek zobowiązań spróbować swoich sił grając w golfa? Tylko teraz za sprawą rewolucyjnej gry, jakąś jest OGC Open możesz przenieść się na największe pola golfowe i to całkowicie za darmo!

Dzięki tej pozycji stajesz przed szansą, która już nigdy może się nie powtórzyć! Zupełnie za darmo zarejestruj się w grze i wykreuj własny wizerunek golfisty w trójwymiarowej rzeczywistości, by całkowicie bez ograniczeń uczestniczyć w pasjonujących rozgrywkach golfowych. Możemy wpłynąć na dane personalne zawodnika oraz określić jego płeć i wygląd zewnętrzny.

Kiedy już stworzymy dla siebie postać spełniającą nasze oczekiwania, to niezwłocznie zostaniemy przeniesieni na pole golfowe, gdzie świetnie przygotowany samouczek wprowadzi nas w możliwości interfejsu gry. Nie musimy także obawiać się tego, że nie będziemy w stanie opanować możliwości, jakie daje nam gra. Dla wszystkich, którzy nie znają zasad gry lub zwyczajnie pragną zapoznać się ze sposobem jej prowadzenia przy pomocy interfejsu gry twórcy przygotowali wspaniały samouczek.

Zawarte w nim materiały wideo staną się nieocenione w naszym zaznajomieniu się z ogromem modułów i technik gry Wraz z rozpoczęciem gry wejdziemy w posiadanie podstawowego wyposażenia, którego możliwości musimy wykorzystać maksymalnie, aby zarobić pieniądze na dalszy rozwój. Następnie systematycznie będziemy mogli zabiegać o poszerzenie naszego arsenału sprzętowego.

Nasz zawodnik będzie rozwijał się zgodnie z osiąganymi wynikami. Każde sensowne zagranie na polu golfowym zostanie wynagrodzone punktami doświadczenia, które pozwalają nam na zdobywanie kolejnych poziomów i punktów trenerskich. Wyłącznie od nas zależy to, jak rozdysponujemy pozyskane punkty i w którą stronę rozwiniemy kierowanego przez nas golfistę.

Nie zwlekaj więc ani chwili, skorzystaj z szansy którą daje ci ta wyjątkowa gra i spróbuj swoich sił w wyczerpujących turniejach!

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.