MONDOSIEGE

MondoSiege

MondoSiege to rewolucyjna gra strategiczna, która wyszła spod ręki bardzo płodnego ostatnimi czasy studia Mondo Games.

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę, wcielamy się w skórę dowódcy na służbie jednej z kilku nacji, które w fantastycznej rzeczywistości ścierają się dla osiągnięcia sławy i bogactwa. Dokonując wyłącznie bezproblemowej rejestracji zostajemy postawieni przed wyborem sił, które chcemy reprezentować.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Decyzja, która podejmiemy musi być w pełni przemyślana, dlatego warto zainteresować się informacjami na temat poszczególnych, udostępnionych nam przez twórców nacji, aby wybrać możliwie najtrafniej. Każda z dostępnych ras to odmienne jednostki bojowe, posiadane, unikalne umiejętności prowadzenia walki i w różnym stopniu przygotowani do służby oficerowie.

Motywem przewodnim gry jest uczestnictwo w szeregu epickich bitew, z których każda jest na swój sposób unikalna. Rozgrywają się one na mocno rozbudowanej mapie taktycznej, podzielonej na szereg sektorów i lokacji. Każda z nich wpływa w odpowiedni sposób na zdolności bojowe naszej armii i dostarcza nam różne typy surowców. Funkcjonalność tego systemu jest niezaprzeczalnie doskonała i przyciąga swoją prostotą.

Dla najbardziej optymalnego startu w grze, warto skorzystać z podpowiedzi samouczka, który nie tylko zaznajomi nas z interfejsem gry, ale także wprowadzi nas w samodzielną rozgrywkę wskazując możliwe ścieżki rozwoju. Gra znajdzie swoich fanów w każdej kategorii wiekowej, gdyż jest wymagająca i dostarcza niemałych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.