Łowcy Zombi

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Wkrocz do ekscytującego świata Łowców i walcz z hordami krwiożerczych w darmowej fabularnej grze Łowcy : Apokalipsa!


Na twoich oczach wybucha epidemia, przeobrażająca ludzi w łaknące krwi zombi! Zostań jednym z odważnych Łowców i przenieś się do samego środka Nowego Jorku, gdy raptownie rozpętuje się straszliwa epidemia. Walcz z hordami nieumarłych, ocal swoją najbliższych i poprowadź twój do absolutnej dominacji w grupowych trybach rozgrywki! Czeka na ciebie wiele historii, porywających zadań i dziesiątków nagród oraz przedmiotów, w które wyposażysz swojego bohatera.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko kampanię, ale także tryby PvP (gracz kontra gracz), w których staniesz w szranki z przypadkowymi osobami lub członkami gangów. W gangu odnajdziesz unikalne budowle i premie, a także związane z nimi moduły gry jak na przykład Wojna o Schron. Rozbudowuj swój gang i rywalizuj z innymi gangami o tytuł najsilniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w grze! Z głową inwestuj zasoby swojego gangu. Odnajdź optymalny schemat rozwoju. Gang to serce społeczności w Łowcach Zombi i wykorzystaj jego pełny potencjał!

Dla najbardziej wprawionych graczy, oczekują najtrudniejsi wrogowie, ale także inni gracze, którzy będą deptać ci po piętach. Pozyskuj najdzielniejszych Łowców do gangu, a będziecie najlepsi w barbarzyńskim świecie Łowców Zombi.

Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a dzięki responsywnemu designowi jest dostępne zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Apki są do pobrania zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.