LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

Lord of ultima jest rozbudowaną grą strategiczną na przeglądarkę posiadająca wiele społecznych funkcji, takich jak: zaawansowany system handlu, liczne sojusze czat online oraz forum.
W lord of ultima wcielasz się w postać zdobywcy i przywódcy, tworzącego potężne imperium. Twoim zadaniem jest stworzenie średniowiecznej metropolii, która wyrośnie na hegemona w ówczesnym świecie. Swoje królestwo zaczynasz budować od małego osiedla, które później przekształcisz w wielką metropolię stanowiącą stolicę i serce twojego mocarstwa. Musisz wybudować fortyfikacje obronne, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność swojego państwa. Będziesz zmuszony do wykazania się swoimi umiejętnościami handlowymi. W grze zawierasz różne umowy handlowe z innymi graczami. Pamiętaj, aby zasoby surowców zawsze były wystarczające, przecież bez nich nie można budować ani się rozwijać.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Wraz z rozwojem swojej metropolii będziesz miał coraz mniej miejsca do rozwoju. Lecz gra lord of ultima daje ci możliwość ekspansji, czyli zdobycie i przyłączenie nowych terenów. Będziesz musiał zbudować silne , ponieważ nie zawsze uda ci się przyłączyć nowe tereny w sposób pokojowy. W tej rozgrywce nie jesteś sam, możesz zawrzeć sojusz z innymi zawodnikami w celu obrony przed wrogiem lub połączeniu sił w jego zniszczeniu. Podejmij wyzwanie, zbuduj imperium i panuj nad światem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.