KRAINA WIKINGÓW

Kraina Wikingów

Poweźmij na swoje ramiona odpowiedzialność za los i życie tysięcy mieszkańców bajkowej krainy, która nieustannie wyczekuje wojownika zdolnego do zaprowadzenia w niej upragnionego pokoju.

Już teraz za sprawą Krainy Wikingów możemy przenieść się do fantastycznego świata gry, gdzie czeka na nas niezliczona ilość epickich przygód, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Rozgrywkę rozpoczniemy całkowicie za darmo, dokonując jedynie bezproblemowej rejestracji po której niezwłocznie zostaniemy przeniesieni w rejon naszych właściwych działań.

Naszym oczom ukarze się malowniczo zaprojektowana osada, osadzona w bogato przygotowanym interfejsie gry, z wieloma elementami grafiki trójwymiarowej. Początkowo powierzone nam pod opiekę ziemie nie będą mocno zagospodarowane, ale za sprawą przemyślanych decyzji uda nam się przekształcić je w kwitnące imperium! Nasze pierwsze działania powinny być nacechowane dążeniem do wykreowania podwalin systemu gospodarczego, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom stały oraz płynny dostęp do wszelkiego typu surowców.

Musimy z najwyższą rozwagą inwestować swoje surowce, aby nie zaniedbać żadnego z aspektów rozwojowych i móc cieszyć się osiąganymi zyskami. Każda decyzja w grze może nieść za sobą długoterminowe konsekwencje, dlatego musi być gruntownie przemyślana już u podstaw. Władaj rozsądnie, aby nie narazić swoich ziem i poddanych na jakąkolwiek formę cierpienia.

Dla ugruntowania naszej pozycji w regionie niezbędne będzie uformowanie armii, która stanie się gwarantem naszej suwerenności. Gra umożliwia nam zrekrutowanie dowódców, którzy będą rozwijali się w sposób znany nam z gier RPG i przejmą kontrolę nad posiadanymi przez nas jednostkami. Bohaterowie ci wymagają wyjątkowej opieki w postaci rozwoju ich uposażenia i zdolności bojowych, które wpływają na siłę całej armii.

Niech twoje panowanie będzie niepodzielne, sprawiedliwie i skierowane na dobro ogółu twoich poddanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.