IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Niezwłocznie odstaw na boczny tor umiłowanie do sielankowe trwania i czerpania z darów natury ze świadomością zapewnienia przyszłym pokoleniom godnego żywota, żądza władzy i bogactwa znowu dała o sobie znać, przyczyniając się do wybuchu globalnego konfliktu.

Zupełnie za darmo rozpocznij swoją przygodę z , gdzie staniesz przed możliwością wcielenia się w skórę dowódcy walczącego dla sprawy swojej ojczyzny. Twórcy oddali do naszej dyspozycji nację Imperian, którzy kierują się praworządnością, a rycerski kodeks nie jest im obcy oraz spowite mrokiem, bezwzględne plemiona Nomandów. Podejmij więc decyzję o wyborze nacji z największą rozwagą, gdyż zaważy ona na całej twojej rozgrywce.

Kiedy tylko przejdziemy ten istotny etap, to niezwłocznie trafimy w rejon naszych docelowych działań, którym stanie się jedna z malowniczych osad ulokowana w ogromnym świecie . W początkowych etapach będzie ona marnie rozwinięta, a generowany przez nią potencjał militarny i gospodarczy musimy jak najszybciej spożytkować dla dalszego wzrostu i postępu. W celu zapewnienia sobie możliwie najbardziej udanego startu, warto skorzystać z pomocy samouczka, który nie tylko zaznajomi nas z interfejsem , ale także wskaże nam optymalne ścieżki rozwoju.

Wspominany już interfejs gry został osadzony w bardzo schludnej grafice, która czyni go wyjątkowo wysoce intuicyjnym. Nasze pierwsze działania winny być nacechowane dążeniem do wykreowania podwalin gospodarki, które umożliwią naszym budowniczym i konstruktorom stały dostęp do niezbędnych w ich pracy surowców. Kiedy tylko osiągniesz pewną stabilizację i zaznaczysz swoje miejsce w regionie, to dla ugruntowania swojej pozycji musisz niezwłocznie zainwestować w szkolenie i rekrutację armii.

Elitarnie przygotowane wojsko to w tak brutalnej rzeczywistości jedyne narzędzie prowadzenia dyplomacji. Wielu oponentów tylko czeka na odpowiedni moment, w którym będzie w stanie zagrozić twojej suwerenności i położyć rękę na twoich surowcach. Poruszając się w przestrzeni konfliktów zbrojnych, warto zaangażować się w życie jednego z sojuszów, gdzie pozyskamy wiele cennych znajomości. W sytuacjach dramatycznych możemy natomiast liczyć na wsparcie swoich współbraci z sojuszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.