Heroes of Might and Magic Online

Jeśli nie nacieszyłeś się jeszcze serią Heroes lub masz ochotę cofnąc się wspomnieniami do czasów świetności niezapomnianej gry Heroes of Might and Magic, to stajesz przed wielką możliwością, by dokonać tego za sprawą jej browserowej wersji!

Rozpoczynając grę trafimy po raz kolejny do krainy Ashan, w której walczą ze sobą przedstawiciele antagonistycznych frakcji.
Na wielką uwagę zasługuje potężnie rozwinięty wątek fabularny gry, w którym spotkamy się z ogromną ilością zadań.
Metody prowadzenia gry w żaden sposób nie różni się od tego, który znany jest nam z serii Heores – silnie rozdzielono aspekt strategiczny od taktycznego.
Z tego więc powodu wszystkie potyczki rozegramy w instancjonowanych lokacjach pokrytych heksagonalną siatką, a obowiązki związane z pozyskiwaniem surowców i kupnem wojsk rozegramy w czasie rzeczywistym.
Jednym z potężnych minusów całej produkcji jest to, że producenci ogrom uwagi poświęcili mikropłatnością, licząc na wyzyskanie graczy – szczególnie tych najbardziej naiwnych.
Teraz już wszyscy zainteresowani mają możliwość dołączenia do niesamowitego świata Might and Magic i cieszyć się jej polską wersją językową. Osiągnięcia graczy, którzy brali już udział w fazie zamkniętych testów beta, zostaną natomiast w całości przeniesione do open bety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.