GREPOLIS

Grepolis

Wkrocz do pogrążonych w konflikcie czasów antycznej Grecji, poczuj na własnej skórze niesamowity powiew tamtych czasów i spróbuj w nim zaistnieć, znajdując dla siebie miejsce.

Rozgrywkę w Grepolis rozpoczniemy całkowicie za darmo, przechodząc jedynie przez bezproblemową rejestrację. Niezwłocznie po niej trafimy w rejon naszych docelowych działań, gdzie naszym oczom ukarze się malownicza osada ulokowana w barwnym świecie gry. Interfejs gry został osadzony w bardzo przyjemnej grafice, która czyni go wyjątkowo intuicyjnym i schludnym. Mimo wszystko twórcy przygotowali dla nowych graczy samouczek, który umożliwia nam szybkie zaznajomienie się z możliwościami silnika gry, dzięki czemu pewnym krokiem wejdziemy w samodzielną rozgrywkę.

Naszym elementarnym celem będzie dążenie do rozwoju osady, która trafi pod nasze rozkazy i początkowo będzie wyjątkowo skromnie zagospodarowana. Tak więc nasze pierwsze działania muszą być nacechowane dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego opartego na fundamencie harmonijnie współpracujących ze sobą budynków gospodarczych. Poza obecnością w grze materiałów szkoleniowych, twórcy przygotowali dla nas także bardzo sprawnie działający helpdesk, gdzie możemy kierować wszystkie swoje problemy i uwagi.

Grono specjalnie wyselekcjonowanych graczy nieustannie pracuje nad rozwiązywaniem problemów graczy i wspiera ich swoim doświadczeniem. Kiedy już osiągniemy pewną stabilizację gospodarczą i zaznaczymy swoje miejsce w regionie, to musimy przyłożyć wszelkich starań by wejść w posiadanie możliwie najsilniejszej armii. Przeznacz więc posiadane surowce na rozwój technologii wojskowych i rekrutację elitarnych jednostek, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i możliwość poszerzenia podległego twoim rozkazom terytorium. Cała ta inwestycja bardzo szybko zaowocuje i przyniesie nam wymierne korzyści.

Władaj niepodzielnie, oddawaj należną cześć bogom, którzy są gotowi udzielić ci wielu łask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.