GOODGAME EMPIRE

GOODGAME EMPIRE

GoodGame Empire – strategiczna gra w przeglądarce , w której wcielamy się w władcę i rozwijamy swoje państwo. Zakładając konto podejmujesz wyzwanie, aby stać się najpotężniejszym władcą. Oprócz rozbudowy zamku czeka na Ciebie duża ilość wciągających zadań i przygód.

Na początku rozgrywki stajesz się panem słabego zamku. Twoim celem jest jego rozbudowa, oraz zapewnienie bezpieczeństwa poddanych przed atakami wroga. Aby efektywnie rozwijać swój zamek musisz dopilnować o odpowiednie wydobycie surowców mineralnych. Dzięki nim postawisz mieszkania dla swoich osadników czy też budowle wojskowe, w których zrekrutujesz żołnierzy.

Najważniejszym celem jest rozbudowa stanowisk defensywnych Twojego miasta. Dzięki temu Twoje państwo nie zostanie zajęte przez byle jakiego bandytę. Po jakimś czasie w Twoim pierwszym pałacu będzie brakowało pól do budowy, co oznacza, że będziesz musiał znaleźć nowe, równie sprzyjające miejsce do zajęcia. Do zajęcia terytorium z pewnością potrzebna Ci będzie potężna armia, która pokona na swojej ścieżce wszelkie przeszkody.

Stwórz prężnie działający system gospodarczy i zawieraj przymierza. Niech twoje imperium rozkwita!

One Response to GOODGAME EMPIRE

  1. twojt pisze:

    Kiedyś była to moja ulubiona gra 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.