Garden of Eden

Wkrocz do fantastycznego świata Garden of Eden i oddaj się karierze ogrodnika, sprawującego piecze nad całą masą przeróżnej maści kwiatów.
Na starcie rozgrywki trafisz w objęcia doświadczonego ogrodnika Karola, który stanowi rolę samouczka i przeprowadzi cię przez wszystkie elementy interfejsu gry – oferując ci dalszą, niezależną rozgrywkę.
Wspomniany wyżej Karol to również nasz pracodawca i opiekun przez cały czas trwania rozgrywki – typuje nam różne misje i wynagradza za ich zgodną z założeniami realizację.
Poza koniecznością hodowli roślin, naszym zadaniem będzie ponadto rozbudowywanie ogrodu w celu zapewnienia sobie rozleglejszego terenu do prowadzenia hodowli.
W Garden of Eden będziemy zobowiązani zwracać wyjątkową troskę na nasze punkty mocy, które przepadają w wyniku wykonywania różnych akcji w grze.
Tak więc jednym z kluczy do sukcesu jest rozważne administrowanie punktami energii, które regenerują się po upływie całego dnia.
Rozgrywka oferuje nam opcje bonusowe, dlatego w każdej chwili będziemy mogli wesprzeć pomysłodawców gry – za co zyskamy kolejne punkty energii w formie napoju energetycznego.
W grze przewidziana została także współpraca, która opiera się na zapraszaniu do gry przyjaciół i wspólnym wspieraniu się we wszelkich pracach ogrodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.