DDTANK

DDTank

Fantastyczne bitwy czołgowe teraz ukazane w wyjątkowy i kolorowy sposób wciągną nas na długie godziny w wir niepowtarzalnej zabawy!

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę w DDTank wcielamy się w skórę dowódcy czołgu, który nieustannie zabiega o jego rozwój. Od rozpoczęcia rozgrywki dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której niezwłocznie trafiamy w rejon naszych docelowych działań. Naszym pierwszym zadaniem będzie wykreowanie bohatera, który przypieczętuje nasze miejsce w świecie gry i pozwoli nam przeżyć przy swoim udziale niezapomniane przygody.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Interfejs gry został przygotowany w lekkiej i przyjemnie zaprojektowanej grafice trójwymiarowej, w którego tajniki wprowadzi nas na początku gry intuicyjny samouczek. Elementarnym celem gry jest dążenie do rozwoju naszego bohatera i dowodzonej przez niego jednostki, która stanie się naszym narzędziem pracy. Odnoszenie kolejnych sukcesów w grze otwiera nam dostęp do coraz bardziej zaawansowanych technologicznie sprzętów, które znacznie poprawią zdolność bojową naszego pojazdu.

Twórcy gry zaprojektowali wspaniały system kierujący jednostkami komputera, które wykazują się niemałym sprytem. Wykorzystują one do ochrony obiekty znajdujące się na polu walki i niejednokrotnie wykorzystują do pokonania nas zaawansowane taktyki. Mimo tak bogatego arsenału ulepszeń bojowych, twórcy nie zapomnieli także o wprowadzeniu możliwości zmiany wyglądu zewnętrznego naszego bohatera.

Dzięki trójwymiarowemu światu gry zyskujemy możliwość modyfikacji wielu elementów, które pozwalają nam na wykreowanie indywidualnej postaci wprost dla nas. Wkrocz do bajkowego świata, gdzie tylko starcia odbywają się na poważnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.