Campo Kickers

Weź na swoje ramiona odpowiedzialność za przyszłość powierzonej ci drużyny, poprowadzisz ją przez ogrom starć piłkarskich, a humorystyczna rzeczywistość Campo Kickers rozbawi cię do łez.
Swoje powodzenie Campo Kickers zawdzięcza przede wszystkim rewolucyjnemu pomysłowi na opracowanie klimatu gry. Do twoich zadań będzie należało administrowanie amatorskiej drużyny footbolowej!
Rozpoczynając grę staniemy przed koniecznością wyboru prezesa klubu. Gra przedstawi nam trzech aplikujących, mocno różniących się od siebie umiejętnościami i oferowanymi bonusami. Wybór odpowiedniego prezesa to deklaracja, w jakich realiach mamy zamiar zacząć grę. Gra oferuje nam trzy rozwiązania: ogrom pieniędzy, ale przeciętnych zawodników – niewiele środków i wyszkolonych piłkarzy lub tryb zrównoważony. Po wyborze, który prezes pokieruje nasz zespół – rozpoczniemy współpracę z odpowiednim trenerem, to on od tego momentu zatroszczy się o przygotowanie naszego składu. Rozgrywka daje nam do wyboru analogicznie trzech szkoleniowców, zawierzonych w odmiennych formach treningu. Mamy do wyboru utalentowanego taktyka lub szkoleniowca zdolnego wzruszyć serca piłkarzy – motywując ich do większego poświęcenia, jak i wybitnie wykształconego szkoleniowca znającego jak żaden inny teorię strzału.
Po całym procesie rejestracji, zostaniemy rzuceni w natłok zadań przez które poprowadzi nas bardzo intuicyjny samouczek. Cała rozgrywka została ulokowana w bardzo dobrej oprawie graficznej, spełniającej wszystkie wymagania stawiane dzisiejszym grom przeglądarkowym. Gra budzi uznanie swoim rozmachem, autorzy natrudzili się oddając nam do dyspozycji ogrom opcji wzrostu elementów stadionu. Twoim zadaniem będzie również trening drużyny oraz przeszkalanie naszego trenera. Nie znam klubu footbolowego, który to potrafi dobrze funkcjonować bez sponsora – tak więc twoim kolejnym celem będzie ustalanie zasad sponsoringu z miejscowymi przedsiębiorcami.
Nie czekaj, ale dołącz do rzeczywistości Campo Kickers by stanąć do boju o najwyższe miejsce w lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.