Anno Online

Darmowa Online została osadzona w przeglądarce, której główny nacisk został położony na ekonomię. Równie istotnym aspektem gry jest także mądra strategia, za pomocą której będziemy mogli zdobywać nowe wysepki pod rozwój naszego królestwa. Scenografia osadzona jest na scenerii przypominających średniowiecze. jest kontynuacją popularnej serii Anno z komputerów stacjonarnych.

Nasze działania rozpoczynamy na wyspie-matce, która jest najważniejszym elementem rozgrywki. Z jej pomocą stworzymy swoje kupieckie imperium. Nie możemy zaniedbywać naszych obywateli i musisz troszczyć się o ich potrzeby. Jako król będziesz mógł zadowolić obywateli budując konstrukcje, nadzorując pracę i zużycie surowców. Twoi poddani, aby mogli się rozwijać będą bezustannie domagali się nowych ulepszeń. Czeka cię sporo ciężkiej pracy, aby rozbudować własną kolonię i zadbać o to, aby obywatele byli zadowoleni ze swojego bytu przez co będą ciężko pracować i dbać o wysoką produktywność.

Wraz z postępami w grze dojdziesz do wniosku, że aby zadowolić kolejne potrzeby poddanych niezbędną rzeczą stanie się kolonizacja kolejnych miejsc. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował badań na wysokim poziomie. Kolejne zasiedlone miejsca scalisz z czasem szlakami handlowymi dzięki czemu Twoje królestwo będzie się stale powiększać.

Nowością w grze Anno jest to, że użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia własnych społeczności i działać wspólnie na rzecz wielkich celów i wypełniania szerokiej gamy misji.
Gra Anno Online to prawdziwa gratka dla graczy, które chcą radośnie spędzić wolny czas i wiedzą jak dobrze zarządzać imperium!.

Sprawdź czy i Ty to potrafisz! Na co czekasz? Sprawdź się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.