GOODGAME EMPIRE

GOODGAME EMPIRE

GoodGame Empire – strategiczna gra w przeglądarce , w której wcielamy się w władcę i rozwijamy swoje państwo. Zakładając konto podejmujesz wyzwanie, aby stać się najpotężniejszym władcą. Oprócz rozbudowy zamku czeka na Ciebie duża ilość wciągających zadań i przygód.

Na początku rozgrywki stajesz się panem słabego zamku. Twoim celem jest jego rozbudowa, oraz zapewnienie bezpieczeństwa poddanych przed atakami wroga. Aby efektywnie rozwijać swój musisz dopilnować o odpowiednie wydobycie surowców mineralnych. Dzięki nim postawisz mieszkania dla swoich osadników czy też budowle wojskowe, w których zrekrutujesz żołnierzy.

Najważniejszym celem jest rozbudowa stanowisk defensywnych Twojego miasta. Dzięki temu Twoje państwo nie zostanie zajęte przez byle jakiego bandytę. Po jakimś czasie w Twoim pierwszym pałacu będzie brakowało pól do budowy, co oznacza, że będziesz musiał znaleźć nowe, równie sprzyjające miejsce do zajęcia. Do zajęcia terytorium z pewnością potrzebna Ci będzie potężna , która pokona na swojej ścieżce wszelkie przeszkody.

Stwórz prężnie działający system gospodarczy i zawieraj przymierza. Niech twoje rozkwita!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>